Provimet ne afatin e Prillit 2011

Shko poshtë

Provimet ne afatin e Prillit 2011 Empty Provimet ne afatin e Prillit 2011

Mesazh  Admin prej Mon Mar 21, 2011 10:58 pm

Provimet ne afatin e Prillit 2011

Ju njoftoj se te gjitha provimet ne lendet e mia dhe te prof. Xhafer Ismailit do te mbahen me daten 30.03.2011 nga ana ime.


Eshte fjala per lendet:

Psikologji e Pergjithshme,

Proceset psikike dhe personaliteti

Psikologji kognitive

Psikologji zhvillimoreSukseseAdmin
Admin

Numri i postimeve : 15
Join date : 06/03/2011

Shiko profilin e anëtarit http://edonaberishakida.forumsq.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi