Konsultime ne lidhje me esete!

Shko poshtë

Konsultime ne lidhje me esete! Empty Konsultime ne lidhje me esete!

Mesazh  Admin prej Mon Mar 07, 2011 1:30 am

Pershendetje!Deshta t'ju lajmeroje se kete te shtune (me 05.02.2011) do jem ne Gjakove dhe kushdo qe eshte i interesuar per konsultime te metutjeshme ne lidhje me esete mund te takohemi ne Fakultet Poshte, ne oren 12:30.Edona

Admin
Admin

Numri i postimeve : 15
Join date : 06/03/2011

Shiko profilin e anëtarit http://edonaberishakida.forumsq.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi