Lutje per antaret e Web-faqes

Shko poshtë

Lutje per antaret e Web-faqes Empty Lutje per antaret e Web-faqes

Mesazh  Admin prej Mon Mar 07, 2011 1:32 am

I lutem te gjithe studenteve te cilet deshirojne te antaresohen ne kete web-faqe qe te perdorin emrin dhe mbiemrin (ashtu siq e posedojne ne Indeks) gjate regjistrimit.

Falemnderit

Edona

P.s. Nese dikush deshiron Editimin e Emrit, apo permiresimin drejtohuni tek Admin i Faqes

Admin
Admin

Numri i postimeve : 15
Join date : 06/03/2011

Shiko profilin e anëtarit http://edonaberishakida.forumsq.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi